Voorgevoel...

Zondag 21 maart:

Pfff... wat duurt dit wachten lang zeg... In veel dingen kan ik op mijn gevoel afgaan, maar nu wordt mijn gevoel van positief naar negatief geslingerd. De hele maand had ik wel een positief voorgevoel, maar... ik heb geen symptomen. De vorige maanden had ik last van mijn borsten gedurende de week voordat ik ongesteld moest worden (aangezien ongesteldheidsklachten en zwangerschapssymptomen dicht bij elkaar liggen, zag ik dat toen als misschien wel een eerste teken), maar nu heb ik daar geen last van. Soms heb ik wel een soort van drukkend/ tintelend gevoel in mijn buik, maar dat had ik tijdens de eerste poging in januari ook.

Ik zit vandaag 4 dagen voor mijn NOD, dus heb een vroege zwangerschapstest gedaan. Deze geeft een negatieve uitslag. Van de ene kant wel verwacht, maar toch voel ik een teleurstelling. Daarnaast is vandaag mijn temperatuur gezakt van 37 naar 36,8... Het is niet dramatisch gezakt en nog boven mijn coverline (36,6), maar toch maak ik me er zorgen over. Is dit een teken dat mijn ongesteldheid eraan zit te komen??? Het is fijn om het even van me af te schrijven. Ik wens iedereen die ook aan het proberen is om zwanger te worden veel succes en geluk en iedereen die zwanger is natuurlijk van Harte Gefeliciteerd!!!

Maandag 22 maart:

Vandaag is de temperatuur toch weer omhoog gegaan!!! Krijg toch weer hoop... Spannend! Bedankt voor jullie lieve reacties!

Liefs!

556 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bam mam

    hé klaver,

    Bij mij zat er ook een dip in mijn temperatuur en was toch zwanger. Morgen hetzelfde of hoger zou mij nog hoop geven (als ik jou was) nog lager gaan, zou ik er vanuit gaan dat je binnenkort ongesteld gaat worden.
    En verder blijft het toch zeker nog vier zo niet zeven dagen wachten op die positieve zwangerschapstest.
    Spannend hoor!

  • naomi1979

    de temperatuurdaaling zal waarschijnlijk wel op je nadere menstruatie duiden

  • vml

    Hi meis , ik weet heel goed hoe je je voelt, dat vandaag je temp gezakt is wil nog niks zeggen denk ik?
    Kan je je tempratuur kaartje plaatsen zodat ik mee kan kijken?
    Want op 10 dpo kan je ook een innestelingsdip hebben als je dit nog niet gehad heb, Als je temp morgen stijgt zit je goed! Als die moprgen het zelfde is of toch nog zakt dan heb ik helaas geen goed nieuws voor je. Mijn duimen draaien!

  • elsserena

    Ik hoop echt voor je dat je voorgevoel het helemaal mis heeft. Het is ook zo zenuwslopend allemaal.

    Hoop dat je goed nieuws krijgt en is dit niet het geval, dan hoop ik dat je zeer spoedig zwanger bent.

    Groetjes Els